Sałatka Colesław przepis

Każdy zwolennik słynnej surówki coleslaw na pewno nie raz decyduje się na jej zakup w różnych miejscach. Czy to w restauracji czy barze szybkiej obsługi, w markecie na zakupach albo też W garmażerce. Jednak na pewno nie raz zastanawiałaś się również w jaki sposób samodzielnie wykonać ten idealny dodatek do obiadu w domu. W tym celu warto wykorzystać na pewno internet, żeby znaleźć przepis na jej wykonanie. A jest to wbrew pozorom bardzo proste. Sprawdzisz to , wpisując w ulubiona wyszukiwarkę proste hasło typu sałatka Colesław przepis. W kilka minut poznasz sekret smaku tej sałatki. Wbrew pozorom jej składniki i sposób wykonania są banalnie proste.

Wbrew pozorom sposób jej wykonania jest banalnie prosty. Wystarczy raptem kilka składników, żeby w naprawdę krótkim czasie wykonać ten dodatek do obiadu czy samodzielna przekąskę. Podstawa surówki jest oczywiście biała kapusta. Do niej wystarczy dodać marchewkę, jabłko a także sok z cytryny. Jako przyprawy wystarczy dodać trochę majonezu, cukru pudru a także sól i pieprz. Jak widać wystarczy tych kilka prostych składników, żeby cieszyć się doskonałym smakiem tej jakże popularnej surówki. Warto również wiedzieć, że prawdziwa surówka colesław nie ma w swoim składzie octu. Jedynie jej wersja sprzedawana w sklepach jest wzbogacana o ten składnik, żeby przedłużyć jej termin przydatności do spożycia.

Jeśli masz już wszystkie składniki potrzebne do przygotowania sałatki, to warto się zastanowić jakich potrzebujesz przyborów. Jeśli planujesz ilość sałatki potrzebna do rodzinnego obiadu dla kilku osób to na pewno wystarczy zwykła tarka i nóż, żeby przygotować wszystkie składniki i je wymieszać a w salaterce. Natomiast jeśli planujesz znacznie większą ilość to warto się zastanowić nad wykorzystaniem maszynki do mielenia o odpowiedniej końcówce, dzięki której poszatkujesz odpowiednio warzywa. W ten sposób możesz przygotować. Naprawdę sporo sałatki, która na przykład będziesz mogła zachować na później. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla osób, które planują większe przyjęcie albo po prostu lubią sałatkę colesław jeść jako podwieczorek czy inna przekąskę.

Jak łatwo zauważyć Skład twojej ulubionej sałatki jest banalnie prosty a w dodatku możesz ją przygotować w kilka minut. A to znaczy również, że możesz się cieszyć jej smakiem w każdym momencie. I wcale nie musisz się w tym celu nigdzie wybierać, jeśli tylko masz w domu wszystkie potrzebne składniki. To w końcu banalnie proste. A przecież sałatki to cenne źródło witamin.