Najlepsze gadżety fitness dla sportowca

Wskazówka dla profesjonalistów: nie kupuj sportowcowi na prezent pary skarpet. (Chyba że mają specyficzne gusta i uwielbiają wełnę odporną na zapachy). Zamiast tego zastanów się nad gadżetami, które mogą chcieć mieć w swoim arsenale lub nie. Jakie gadżety dla osób uprawiających regularnie sport będą najlepsze? Dla niektórych oznacza to smartwatch zorientowany na fitness lub, być może, urządzenie do noszenia w jednym celu, zaprojektowane tak, aby zagłębić się w jeden sport. Możesz również rozważyć słuchawki bezprzewodowe, które nie wypadną ani nie będą działać nieprawidłowo w obliczu potu lub kropli deszczu. Lub gra na Nintendo Switch dla Twojego ulubionego sportowca prowadzącego siedzący tryb życia, który w inny sposób ma problem ze znalezieniem motywacji.

Aftershokz Aeropex

Jeśli czujesz się filantropijny i chcesz zachęcić kogoś do ćwiczeń to ten lekki zestaw słuchawkowy Bluetooth umożliwia słuchanie motywujących do ćwiczeń melodii, jednocześnie mając uszy otwarte na otoczenie. Sprawdzają się szczególnie dobrze podczas jazdy na rowerze i biegania, ale również świetnie sprawdzają się w przypadku szczegółowych wskazówek dojazdu i niskopoziomowych melodii w tle. Tylko upewnij się, że nie dajesz prezentu komuś, kto kocha swoją muzykę głośno lub basowo, ponieważ mają pewne kompromisy, a jakość cierpi w hałaśliwym otoczeniu. Jeśli znasz kogoś, kto jest zapalonym pływakiem, możesz rozważyć nowy model Xtrainerz, z 4 GB pamięci na pokładzie (bez Bluetooth) i w pełni wodoodporną konstrukcją przeznaczoną do uprawiania sportów niewymagających korzystania z telefonu. Są nawet wyposażone w zatyczki do uszu.

Apple Watch Series 5

Zegarek Apple piątej generacji dodaje zawsze włączony ekran, dzięki czemu przypomina bardziej tradycyjny zegarek. W nowym modelu jest również wbudowany kompas, dzięki czemu jest bardziej intrygujący do noszenia na świeżym powietrzu. Oprócz tego dostępne są wszystkie funkcje monitorowania stanu zdrowia, w tym wykrywanie upadków, śledzenie tętna, a nawet EKG dla osób z możliwymi problemami kardiologicznymi. Jeśli szukasz sprytnych ćwiczeń, urządzenie Series 5 automatycznie zaproponuje rejestrowanie biegów, spacerów i innych treningów, gdy wykryje ciągły ruch. Nie jest tani, ale to najlepszy wszechstronny smartwatch z najbardziej rozwiniętym wyborem aplikacji i funkcji. Dzięki stale powiększającej się gamie opasek i pasków jest również łatwy do dostosowania dla szczęśliwego obdarowanego.

PowerBeats Pro

Powerbeats Pro to nasze nowe ulubione bezprzewodowe słuchawki do ćwiczeń. Jeśli ktoś, kogo znasz, ulepszył swój telefon, ale brakuje mu starego gniazda słuchawkowego, “ pierwsze prawdziwie bezprzewodowe ” słuchawki Beats mogą być najlepszym sposobem na bezprzewodowe ćwiczenie. Przylegające dopasowanie i haczykowata konstrukcja zapewniają, że pozostają na miejscu, a nie wypadają, gdy ktoś uderzy w bieżnię. Oprócz zrywania potu, Powerbeats Pro są na tyle subtelne, że mogą być bezprzewodowymi pączkami każdego użytkownika, z równym profilem dźwiękowym i czterema różnymi kolorami do wyboru. Tylko nie zapomnij: Twoja wyjątkowa osoba będzie potrzebować kabla Lightning, aby ją naładować.