Rodzaje kuponów bukmacherskich – zasady ich tworzenia.

Zakłady bukmacherskie stały się zarówno nowa dziedziną rozrywki, jak i w wielu przypadkach dochodowym zajęciem. By móc rozpocząć przygodę z obstawianiem należy wybrać odpowiedniego operatora, który będzie spełniał oczekiwania gracza, jak również przedstawi korzystną i opłacalną ofertę. Kolejnym rokiem jest założenie konta osobistego oraz wybranie odpowiedniego sposobu i techniki gry – tu do wyboru jest wiele możliwości. Taktyka obstawiania jest bardzo ważna. Jednak każdy musi ustalić odpowiednią dla siebie i swoich umiejętności.

Sprzedaż zakładów

Aby móc spełniać się w grze, cieszyć z pozytywnych wyników, poszerzać swoja wiedzę, warto skorzystać z przygotowanych opcji. Jakie są rodzaje kuponów? Czy ich typ wpływa na wysokość wygranych? Jak ograniczyć ryzyko porażki?

Istnieją trzy główne typy kuponów bukmacherskich i kilka pobocznych, które najczęściej są indywidualną ofertą danego serwisu.
Najprostszym sposobem jest zawarcie zakładu solo. Zakład pojedynczy daje największa pewność wygranej. Jednakże zazwyczaj przynosi najmniejsze dochody. W wielu przypadkach można jednak zdać się na własną wiedzę, dobrą analizę oraz intuicję i obstawić jedno wydarzenie z bardzo wysokim kursem. Kupon SOLO może obejmować także wydarzenie rozgrywane w czasie rzeczywistym. Taki zakład live podnosi jeszcze bardziej szanse wygranej.
Kolejną propozycją bukmacherów jest konstruowanie kuponów z wieloma wydarzeniami. Są to tak zwane zakłady akumulacyjne. Kupony AKO obejmują kilka typów, które muszą „wejść”. Złe wytypowanie chociaż jednego wydarzeni oznacza porażkę. Tu można tworzyć zakłady z mała ilością kursów, jak również tzw. przez graczy taśmy z niskimi kursami. Wiele typów o niskich wartościach może ostatecznie dać wysoki kurs.
Trzecim najbardziej popularnym sposobem jest tworzenie zakładów bezpiecznych – w wielu przypadkach nazywanych kupony MIX. Dają one możliwość pomyłki, jednocześnie obniżając wygraną użytkownika.